Ai un job fain?
suspect sa va dea fiori precum scrie si la comentarii.
Intrati pe el aici.
Si nu stiu de ce m-am gandit la Adrian (si el are un blogushor de romanash). Lucreaza intr-un birou de publiciTARI...De fapt stiam de ce m-am gandit la el hihi. Si in sinea mea dupa cum il stiu eu pe el asa mai voios si care stie sa faca oamenii sa zambeasca si sa scoata ce e mai bun din ei...mi-a trecut prin cap sa-i propun cand are timp sa-i puna un pic la munca pe colegii lui si sa faca un filmuletz de prezentare a echipei cu care lucreaza.
Adrian draga daca tot ai inceput
{citez} [o serie de mini-interviuri cu scopul de a prezenta echipa, si bineinteles am fost cobai, sa vedem ce iese. Pentru cei care ma cunosc, raspunsurile nu vor fi foarte revelatoare, insa ofera si cateva chestii noi.]
de ce nu ai face si asta?



