Glume americane la telefon
Era era sa-mi dea lacrima...Uff stai un pic, sa-mi revin.
Buun. Linkul este doar aici la mine si vi-l dau voua. IA-L!
Be realistic - Demand the impossible
Japonezii astia ne minuneaza zilele prin idioteniile pe care le fac... Ce-ar face un european, sa zicem un roman par exemple (e cu bataie lunga...) cand ar vedea asta?
Le-ar face poze si video-uri si apoi ar trimite la lumea intreaga sa vada in ce locuri traieste el? :))Ar trebui sa intreb...
Out on her royal yacht (borrowed for the occasion) the queen was enjoying the sea air when she spied a man in the water off the port bow - clearly being menaced by a very large shark.
Through her binoculars she could see it was Christiano Ronaldo, struggling frantically to free himself from the jaws of a 20 foot shark!
The queen ordered the captain to change course to try and save the poor man, but she knew the yachts top speed would never get them there in time.
At that exact moment a speedboat containing three men wearing white tops sped into view. One of the men took aim at the shark and fired a harpoon into its ribs, immobilising it instantly. The other two reached out and pulled Ronaldo from the water and, using long clubs, beat the shark to death.
They bundled the bleeding, semi-conscious Ronaldo into the speedboat along with the dead shark and prepared for a hasty retreat, when they heard frantic calling …… It was the Queen calling them to the yacht.
On reaching yacht the Queen went into raptures about the rescue and said,
“I’ll give you a knighthood for your brave actions. I thought the England players would hate Ronaldo after the world cup. But I see that the England team are true heroes and should serve as a model for sportsmanship to other countries.” She knighted them and sailed away.
As she departed Rooney asked the others, “Who was that?!”
“That,” Beckham answered, “was our Queen. She rules the Commonwealth and knows everything about our country.”
“Well,” Rooney replied, “she knows fucking all about shark fishing. How’s the bait holding up?”
Si acum pregatiti-va pentru un moment special din emisiunea noastraaaa. Invitatul meu speciaaaaal care va va incanta...Direct din Franta via Germania esteeeeeeeeee: Guuuuntheeeeer!
Une toute simple solution:
Louez une epouse! Le site est heureux de vous faire cette plaisir!
Cliquez ici.
Stiati ca...
crocodilii se sinucid si ei daca nu-i scoateti la plimbare macar asa din cand in cand? Ziarul ne zice ca aceasta reptila afectuoasa a vrut sa fuga de-acasa sa mearga si el in oras dupa o gagica si fiindca stapanul nu l-a lasat a zis ca merge pe fereastra si sare.
SI asa a facut. S-a ridicat, s-a scuturat de praf si a plecat mai departe. Johnny Walker i-a ramas porecla de atunci...
povestea e adevarata si o gasiti aici.
Concluzie: crocodilii au si ei mai multe vietzi ca pisicile.
Iepuraşul rămâne fără serviciu. Il părăseşte şi iubita. Ca tacâmul să fie complet, proprietarul îl aruncă în stradă.
Aflat în depresie, se hotărăşte să se sinucidă. Se urcă pe un bloc de 100 de etaje şi se aruncă. In cadere, începe să numere etajele:
- 100, 99, 98, 97, 96, 95, 94, 93, 94, 95, 96, 97, băga-mi-aş picioarele în ele de bretele!
O vrabiuta zbura cu viteza la nivelul solului. Din fata ei vine un BMW...Vrabiuta cu viteza spre BMW.............se izbeste de masina... cade ametita toata.Soferul opreste, o ridica, o ia acasa , o pune in colivie, ii pune niste paine,ii pune niste apa...
Se trezeste vrabiuta la un moment dat si se uita buimacita in jurul ei:Vede gratii, vede apa, vede painea...
- Hai sa-mi bag p..a! L-am omorat pe ala cu BMW-ul!
Iepurasul se gandeste sa faca 20 de clatite, avea tot pregatit, dar nu avea tigaie si se gandeste sa o imprumute pe a ursului.
Pe drum se gandeste el ca daca o sa-l intrebe ursul pt ce ii trebuie o si-i spuna ca vrea sa faca 20 de clatite.Mai merge el ce mai merge si se gandeste...
- Daca imi va cere si el clatite? Nu-i nimic o sa-i dau 5 eu sunt mic si imi ajung 15...dar el e mare nu-i ajung, nu-i nimic o sa ii dau 10 ca mie imi ajung 10 ca sunt mic, dar el e mare si poate nu ii ajung nici 10...nu-i nimic ii dau 15 k eu sunt mic imi ajung 5.....
Tot gandindu-se ajunge in fata usii si bate....in gandul lui...ursul e mare daca nu ii ajung 15 si le vrea pe toate?
Intre timp iese ursul la usa si iepurasul nervos ii zice:- Stii ceva ursule? Ma c.c in tigaia ta!
Doi lupi se duc sa fure oi. Ciocanitoarea ii aude si-i paraste ciobanului, care se pune la panda. Seara, ajung lupii la stana si vor sa intre pe o gaura din gard. Intra primul lup pe gaura si ciobanul ii da o bata peste bot. Pune mana la bot si se intoarce catre celalalt:
- Stii ceva: intra tu primul, ca pe mine ma pufneste rasul!
se duce iepurasul la farmacie si intreaba:
aveti droguri?
la care farmacista ii raspunde:
nu avem iepurasule!
a doua zi la fel.
a treia zi farmacista pune niste prafuri sa il pacaleasca pe iepuras.
vine iepurasul si spune:
aveti droguri?
la care farmacista raspunde:
da avem.
iepurasul spune:
aici hef bi ai !!!!
Trei soareci intr-un bar trageau shot-uri de tequila.
Primul toarna un shot, isi umfla muschii si incepe:
- Ba fraierilor, voi stiti capcanele alea de soareci pe care le pun bulangiii de oameni cu o bucatica de cascaval inauntru? Ei bine, io desfac dintii aia, fac vreo 20 de tractiuni la capcana , iau cascavalul si o sterg, ba!!!
- Mama , ce tare e asta!
Al doilea isi pune tequila, se scutura si zice:
- Brrr, stiti voi grauntele alea mici si roz,bobitele alea de grau cu otrava ? Eu iau cateva boabe, le pisez, le pun pe o foita si pac! le trag pe nas!
- Ba ... asta e nebun de tot! auzi, se drogheaza cu otrava!
Al treilea isi pune si el un paharel, il da pe gat, se incordeaza, se scutura un pic si o ia la fuga.
- Unde fugi dementule?
- Ma duc sa fut matza